www.asu.pl :: Zobacz temat - Oj
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Oj

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
cZyNo
*
*


Dołączył: Apr 12, 2005
Posty: 233

PostWysłany: Sro Sty 11, 2006 9:21    Temat postu: Oj Odpowiedz z cytatem

z przykrością stwierdzam że ... coraz ciężej sie czyta nowe posty (co by to nie znaczyło). czy to zima czy ptasia grypa nie wiem.
a możeby tak zacząć sie troche przykładać do pisania, oczywiście w ramach noworocznego postanowienia poprawy? wszystkim będzie łatwiej i przyjemniej Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Sty 11, 2006 11:47    Temat postu: posty Odpowiedz z cytatem

Ja tak postanowilem i praktycznie nie odchodze od komputera Very Happy Mysle ze jeszcz w tym miesiacu bedzie reklama na onecie i w google , oprocz tego na innych stronach. Jak ruszy sklep to tez mysle ze troche forumowiczow przybedzie. Wiec o nowe posty nie masz sie co martwic Very Happy

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
SirTrojan
*
*


Dołączył: Dec 28, 2005
Posty: 104
Skąd: W-WA - miasto seksu i biznesu

PostWysłany: Sro Sty 11, 2006 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę o wytłumaczenie jednak określenia "cięzej"!
NIegramatycznie?, niemądrze?, nielicznie?, lamersko.?
_________________
-PZDR-

Grzegorz
Infiniti FX35 '06 AWD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
cZyNo
*
*


Dołączył: Apr 12, 2005
Posty: 233

PostWysłany: Sro Sty 11, 2006 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

proste i klarowne pytanie łatwiej zrozumieć... a i jak wyraz wygląda znajomo Laughing to łatwiej sie go czyta
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Sty 11, 2006 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CzyNo-lepiej bym tego nie ujal:) pierwsza sprawa-raczej kazdy kto tu pisze ma te ,minimum ,18 lat (warunek posiadania prawa jazdy kat.b a wiec i prowadzenia normalnego samochodu) w zwiazku z tym konkluduje,ze skonczyl podstawowke i cokolwiek po niej( oki moze byc podstawowka). sam wychowuje 3 dzieci( 9-14lat) i zadne z nich w ten sposob nie pisze mimo,ze reprezentuja normalny poziom rozwoju. wrocilem tez pamiecia do ich zerowki oraz pierwszych klas podstawowki. z przykroscia musze przyznac,ze poziom wypowiedzi na niektorych postach jest nizszy... mam kolezanke ktora cierpi na dysleksje. jest to inteligentna i swiatla kobieta z takim malym problemem ale nie boi sie o nim poinformowac za kazdym razem kiedy zmuszona jest sama napisac jakis tekst. to znacznie ulatwia wszystkim zycie. w zwiazku z tym dosc obcesowo napisze: jesli ktos ma problem zdrowotny niech o tym wspomni a zareczam,ze nikt go nie wysmieje a kpiarze zostana napietnowani,jesli jednak ktos dorosly nie potrafi pisac w ojczystym jezyku na poziomie jaki prezentuje przecietny pierwszoklasista to bardzo prosze zeby poprosil o zredagowanie postu rodzicow lub pismiennych znajomych(jesli posiada takowych). uwazam,ze nieumiejetnosc pisania nie jest ani powodem do radosci ani tez powodem do wspolczucia. jeszcze raz w tym miejscu podkresle,ze nie chodzi mi o pisanie esejow,poezji,felietonow ale o krotkie ,rzeczowe pytanie na temat.jak widzicie tez nie zachowuje podstawowych zasad pisowni z racji tego,ze akurat tutaj liczy sie tresc a nie forma ale kiedy w tekscie trudno sie doszukac tresci przy calkowitym braku formy to juz jest kanal. prosze forumowiczow o zastanowienie sie nad tym co to poruszylem.
nie udzielam sie ostatnio na forum bo widze,ze wraz ze wzrostem jego popularnosci (co cieszy) spada jego poziom( i to juz nie cieszy).
na pocieszenie dodam,ze na szczescie wiekszosc forumowiczow(tych"starych" jak i tez "nowych") nie generuje w/w problemow.
mysle,ze wpolnie mozemy pomoc temu forum albo przez edukacje albo przez eliminacje tych ktorzy tego potrzebuja.
bardzo prosze o komentarze do mojej wypowiedzi-zarowno tych ktorzy sie ze mna zgadzaja jak i tez moich oponentow.
pozdrawiam!
(podpis na dole i z boku)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky


Ostatnio zmieniony przez esdarek dnia Czw Sty 12, 2006 9:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
marcinm
*
*


Dołączył: Sep 29, 2004
Posty: 56
Skąd: gĂłrny śląsk

PostWysłany: Sro Sty 11, 2006 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nic dodać ,nic ująć,lepiej nie można było zredagować tego postu-podpisuje się obiema rękami pod tym co napisał esdarek,a przy okazji pozdrawiam go serdecznie Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Sty 11, 2006 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i ,(nie wiem czemu) sie nie znamy oraz nie wypilismy razem ani jednego piwa a taka zgodnosc;)
pozdrawiam!
darek
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
marcinm
*
*


Dołączył: Sep 29, 2004
Posty: 56
Skąd: gĂłrny śląsk

PostWysłany: Sro Sty 11, 2006 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nic nie stoi na przeszkodzie Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Sty 11, 2006 20:33    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Ale musicie wybaczac jakies drobne bledy Very Happy Odpisujac na wasze posty nie mam czasu zastanawiac sie czy z czy rz a tym bardziej pisac ąężź itd. i to nie znaczy ze jestem po podstawowce Twisted Evil


Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Sty 11, 2006 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

artur nie rob se jaj ,przeciez wiesz,ze ciebie to nie dotyczy:) i nie czepiamy sie o duze litery,przecinki,z z kropka czy rz oraz inne takie ale chodzi nam o zrozumienie przekazu zarowno od strony merytorycznej jak i gramatycznej(chociaz troche...)

d.
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
SirTrojan
*
*


Dołączył: Dec 28, 2005
Posty: 104
Skąd: W-WA - miasto seksu i biznesu

PostWysłany: Pon Sty 16, 2006 16:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako Moderatorzy/Admini macie wszelkie narzędzia do "pomachania palcem".
Jeżeli jednak napiszecie do kogoś : "piszesz gorzej niż mój syn który ma 15 lat" to tak jakby podziękować mu za udział w tym forum. Niejeden dysortograf, dyslektyk i inne dys- jest fachowcem w swojej dziedzinie. Mogę tylko zasugerować wszystkim forumowiczom sprawdzanie ortografii postów w edytorze tekstów.

PS. Mnie też trzęsie na widok ortografów ale ... co robić Wink
_________________
-PZDR-

Grzegorz
Infiniti FX35 '06 AWD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
CAVAZ24
*
*


Dołączył: Oct 28, 2005
Posty: 108
Skąd: OSTROWIEC SW.

PostWysłany: Pon Sty 16, 2006 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

UWAZAM, ZE KAZDY KTO PRZECZYTA TEN TEMAT, A NIE PRZYKLADAL SIE DO PISANIA POSTOW- ZACZNIE SIE BARDZIEJ KONTROLOWAC. POCIESZAJACE JEST TO, ZE U PEWNYCH OSOB ZAUWAZYLEM DROBNA POPRAWE W PISOWNI, A PO PRZECZYTANIU ZAWARTOSCI TEGO TEMATU TO JUZ PEWNIE WIERSZE ZACZNA PISAC Very Happy
_________________
CHEVROLET CAVALIER Z24, 92r.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pon Sty 16, 2006 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak juz wczesniej pisalem(trza uwaznie czytac forum) znam ludzi z dysleksja i nie sadze,ze do takich osob trzeba strzelac,ze sa bezwartosciowi i ,ze nic nie potrafia-w historii znajdziemy wiele przykladow na to,ze czesto byly to osoby wybitne. nie zmienia to jednak faktu,ze ktos pisze aby ktos inny przeczytal a nawet pomogl. jak pomoc skoro nie wiadomo o co chodzi. zazdroszcze ludziom ktorych to nie irytuje. wystarczy jednak na poczatku postu zaznaczyc ,ze sie ma problemy z pisaniem(o czym tez wspominalem) i bedzie po sprawie. jak widac zwrocenie uwagi przez kilka osob z forum tym ktorzy pisalei niezrozumiale poskutkowalo czyli bylo celowe i zasadne.mam nadzieje,ze nikt sie nie obrazil i z forum nie uciekl...
zainteresowanym przesle na maila korespondencje jaka prowadzilem z pewnym czlowiekiem w sprawie akwarystyki. czlowiek pierwszego maila zaczal"siema ziom co ty tam kminisz o sledziach..." a po czwartym mailu myslalem,ze pisze do mnie profesor miodek....
wystarczy chciec jak widac.
pozdrawiam wszystkich-zarowno pismiennych jak i innych:)

p.s. pozwole sobie uzyc duzych liter:
CHODZI TU O TO ABY TEKST BYL ZROZUMIALY A NIE PIEKNY OD STRONY LITERACKIEJ, DARUJCIE SE MALE/ DUZE LITERY,ZNAKI INTERPUNKCYJNE, ORTOGRAFIE I CO JESZCZE CHCECIE-ALE PAMIETAJCIE,PRZED NACISNIENCIEM"WYSLIJ" PRZECZYTAJCIE TO I SPRAWDZCIE CZY KTOS KTO NIE ZNA WASZEGO PROBLEMU JEST W STANIE COS Z TEGO ZROZUMIEC!!!
dziekuje panstwu:)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group