www.asu.pl :: Zobacz temat - Sezon urlopowy
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sezon urlopowy

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
wk
*
*


Dołączył: Oct 11, 2004
Posty: 844
Skąd: Tarnowskie Góry - Śląskie

PostWysłany: Pią Lip 01, 2005 10:41    Temat postu: Sezon urlopowy Odpowiedz z cytatem

No i mamy 1go lipca. Pozpoczął sie sezor urlopowy,co już koledzy sygnalizuja na forum.
Ja w tym roku wybieram się do Chorwacji. Wyjazd prawdopodobnie 14,07.
Piszę ze prawdopodobnie, bo to jednak uzależnione od wyciągu bankowego Sad Na moją 5cio ospbowa rodzinkę to trzeba trochę grosza.
Samo poliwo jak wyliczyłem to 2500 zł Może lepiej było kupić kombika Mondziaka?
Dla mojego Windstara to 1 taka trasa ~1300 km w jedną strone. Wprawdzie nic się nie dzieje, ale obawy Shocked żeby nic nie nawaliło zawsze są. Szkoda ze jade sam, na dwa autka było by rażniej.
Życzw Wam i waszym autkom dużo zdrówka, udanych urlopów i zeby paliły ociupinke.
P.S. A może ktoś wie jak w Austriiz gazem na atostradzie między Wiedniem a Grazem no i w samej Chorwacji

Wojtek
Windstar LX 3,8/95 na gazie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group