www.asu.pl :: Zobacz temat - do Chorwacji
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

do Chorwacji

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
wk
*
*


Dołączył: Oct 11, 2004
Posty: 844
Skąd: Tarnowskie Góry - Śląskie

PostWysłany: Wto Maj 24, 2005 8:14    Temat postu: do Chorwacji Odpowiedz z cytatem

Mam zamiar skoczyć do Chorwacji w te wakacje.
Rozglądałem się po róznych miejscach ale nie znalazłem konkretnej informacji jak jest z gazem. Niby jest, bo nawet na stronie PZM podają cenę, a z drugiej strony kłopoty lub nie ma.
Może wiecie coś na ten temat. Będę wdzięczny za info jak jest tez w Austrii.

Wojtek Tarnowskie Góry
Windstar LX 3,8/95 na gazie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tomcio-td
*
*


Dołączył:
Posty: 220
Skąd: Słowackiego 9/40

PostWysłany: Wto Maj 24, 2005 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam na wakacje Wegry i Balaton, a w szczegolnosci miejscowosc Balatonfured i Tihuany.
Ale w Bratyslawie zatankuj do pelna, bo do Balatonu i z powrotem nie ma stacji LPG. Chyba ze bedziesz jechal jedynka a nie autostrada to przed miastem Gyor jest stacja LPG, ale jak ja jechalem rok temu to byla nieczynna. Ale same wegry i balaton polecam. I jest niedrogo.
Pozdrawiam
_________________
Lincoln Town Car 2003
Ford Expedition 2003 Eddie Bauer
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
JARECEK
*
*


Dołączył: Jan 26, 2005
Posty: 780
Skąd: Wałbrzych

PostWysłany: Pią Maj 27, 2005 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężki temat z gazem na autostradach to żadkośc pozatym weś ze soba przejściówki do tankowania holenderska i niemiecka bo czort wie na jaki dystrybutor trafisz co do gazu w miastach to owszem prawie w kazdym jest ale trzeba sie naszukac a tak na marginesie to PB95 jest prawie w cenie gazu w chorwacji pomimo tego że PZM podaje inaczej na małych stacyjkach taniej nisz u nas i dobra rada nie pakuj sie w góry z austri tylko na A1 bo górami niby szybciej ale masakra dla auta w automacie dostanie słono po PUPIE Smile Co do tankowania to opuszczając czech zatankuj do fula PB i LPG a powinieneś spokojnie przeskoczyc na tym do chorwatów Pozdr.
_________________
JEEP GRAND CHEROKEE WH Smile GG.1798493 Skype. TECHTRON E-mail. Techtron@wp.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group