www.asu.pl :: Zobacz temat - Masa czyni cuda
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Masa czyni cuda

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
s1wy
*
*


Dołączył: Oct 24, 2004
Posty: 733
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Mar 11, 2005 17:42    Temat postu: Masa czyni cuda Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj jechalem do ASU uregulowac rachunek i pech chcial ze nie dojechalem... Na krzyzowce "skapiszonowalem" tyl Opla Ascony-az zal mi sie zrobilo kolesia, bo sam stwierdzil ze koszt naprawy przewyzszy wartosc auta. Shocked U mnie przez zagapienie odpadl lakier na zderzaku Sad Oczywiscie byla policja, moja wina, mandat 200 stowki. Ale najlepszy byl tekst policjanta pod adresem uszkodzonego samochodu - widzi pan jezdzi taki "kilakiem", stwarza zagrozenie, wiec dobrze ze tak wyszlo, przynajmnie kupi sobie nowszy a gruchot pojdzie na zlom. Very Happy Z jednej strony smieszne, ale mi sie naprawde zrobilo zal kolesia, tym bardziej ze to auto przed nim gwaltownie zahamowalo (dlaczego?) on zrobil to samo, a ja patrzac w przeciwnym kierunku nie zauwazylem tego i tylko poczulem uderzenie. Oczywisciee ten pierwszy odjechal, a my zostalismy. Po tej przygodzie docenilem mase Luminy (prawie 1700kg, gliniarze powiedzieli ze jezdze czolgiem Smile i wiem ze jestem z rodzina bardziej zabezpieczony niz w autku o normalnych gabarytach.
Pozdrawiam wszystkich i zycze jak najmniej takich przygod jak moja...
_________________
Chevrolet Blazer LT 4.3 V6 1995 4x4 (zagazowany)
Mercury Cougar XR7 4.2 V8 1980 RWD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Mar 14, 2005 23:34    Temat postu: Masa Odpowiedz z cytatem

To fakt Exclamation Nie ma to jak masa Twisted Evil
Ja jestem przeciwnikiem tandetnych karoserii, gdzie strach przetrzec go szmatka zeby wgniecen nie pozostawic Very Happy

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group