www.asu.pl :: Zobacz temat - Ramki z logo ASU
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ramki z logo ASU

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
tomek
*
*


Dołączył: Nov 27, 2004
Posty: 201
Skąd: Darlowo

PostWysłany: Sro Lut 16, 2005 19:06    Temat postu: Ramki z logo ASU Odpowiedz z cytatem

Może pomyślcie o ramkach pod tablice rejestracyjne, również te kwadratowe. Ostatnio kupowałem taka za 8zł, więc koszt jest minimalny. Większość komisów samochodowych ma takie ramki reklamowe, dlaczego mam reklamować komis z którym juz nic mnie nie łączy, lepiej reklamować dobry warsztat (nawet gdybym nie miał z jego usług nigdy skorzystać Wink ) myślę że może być to lepsze od oklejania samochodów naklejkami, efekt marketingowy zapewniony.
Wyobraźcie sobie w całej Polsce już mogło by być około 300 samochodów z takimi ramkami.
_________________
pozdrawiam
Tomasz

Pontiac Trans Sport 3.1 - '94
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu MSN Messenger
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Lut 16, 2005 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

popieram i chetnie zaloze ale w moim przypadku tylko na przod!!!
podobno tablice biale i czarne maja inne wymiary(nie sprawdzalem a tylko slyszalem).moja tablica kwadratowa z tyly jest mocno powyginanana zeby weszla w miejsce na nia przeznaczone.rozmawialem w urzedzie miasta o tablicach i pokazano mi wytyczne-nie przewiduje sie mniejszych tablic kwadratowych(np takich jak do motocykla) do aut amerykanskich.w niemczech(tez europa) sobie z tym poradzili.my jednak zawsze musimy byc bardziej papiescy od papieza...
darek
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Piotrek
*
*


Dołączył:
Posty: 124

PostWysłany: Sro Lut 16, 2005 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem za też sie chętnie przyłącze.
FORD Aerostar 3,0l. 95r.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tomcio-td
*
*


Dołączył:
Posty: 220
Skąd: Słowackiego 9/40

PostWysłany: Sro Lut 16, 2005 23:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiscie, czemu nie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DARO
*
*


Dołączył: Oct 20, 2004
Posty: 194
Skąd: Pawlowice sl

PostWysłany: Czw Lut 17, 2005 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zamawiam odreki na obie strony.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Czw Lut 17, 2005 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

asu pamietaj-zamawiajac ramki zamow uniwersalne-tablice biale maja 114 a czarne 120 wysokosci.sa takie zabki do wylamania i po problemie.mysle,ze nie tylko ja nan dlugo amerykanca i jezdze jeszcze na czarnych:)
darek
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pią Lut 18, 2005 0:21    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Napewno takie beda ale najpierw zaczniemy od naklejek, beda w poniedzialek. A w marcu moze rzeczywiscie zrobimy plastiki pod tablice. Juz wiecej osob mialo bz tablice, naklejki. 300 osob jest zarejestrowanych na stronie a mamy jeszcze wielu klientow ktorzy nie korzystaja z internetu ( nie wiedza co traca Very Happy ).....

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group