www.asu.pl :: Zobacz temat - banner 468x60
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

banner 468x60

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Gru 21, 2004 1:00    Temat postu: banner 468x60 Odpowiedz z cytatem

Co myslicie o takim banerku ( prosty ale ta czerwien przyciaga wzrok Very Happy ) :



Jesli nie podoba wam sie to wracam dalej do pracy Very Happy


Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
bilans
*
*


Dołączył: Oct 27, 2004
Posty: 181
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Wto Gru 21, 2004 12:48    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

zmień czcionkę na bardziej wyraźną i to wyskakujące ASU TROSZKĘ POPRAW powinno pokazywać się na 2 sec . znikać na 2 sec. itd. obecnie jest lekko wk.... ale pozatym ok
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Gru 21, 2004 14:39    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

OK. Dzis siade i jutro pokaze zmieniony banner Very Happy. Rzeczywiscie zastanawialem sie tez nad ta czcionka Confused

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mIRO
Moderator
Moderator


Dołączył: Nov 16, 2004
Posty: 40
Skąd: Wrocław, Katowice

PostWysłany: Wto Gru 21, 2004 15:08    Temat postu: Re: banner 468x60 Odpowiedz z cytatem

asu napisał:
Co myslicie o takim banerku ( prosty ale ta czerwien przyciaga wzrok Very Happy


Rafał, zmniejsz jego "wagę", bo nie powinien ważyć 50kB.
A w ogóle, jak tylko znajdę czas to podeślę Ci baner mojego projektu, może Ci się spodoba.

Pozdrawiam,

mIRO
_________________
Granatowy Dodge Intrepid 3.5 '97, 215 KM, automat, niezagazowany
Bordowy Scorpio 2.9 '95, 150 KM, automat, odgazowany!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
mIRO
Moderator
Moderator


Dołączył: Nov 16, 2004
Posty: 40
Skąd: Wrocław, Katowice

PostWysłany: Wto Gru 21, 2004 16:22    Temat postu: Nowy baner Odpowiedz z cytatem

Tak na szybko, BARDZO SZYBKO, zrobiłem taki:



Jak będę miał więcej wolnego czasu, mogę zrobić coś nowego.

Pozdrawiam,

mIRO
_________________
Granatowy Dodge Intrepid 3.5 '97, 215 KM, automat, niezagazowany
Bordowy Scorpio 2.9 '95, 150 KM, automat, odgazowany!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
s1wy
*
*


Dołączył: Oct 24, 2004
Posty: 733
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Wto Gru 21, 2004 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miro, wg. mnie to napis pod ASU "portal amerykanskiej motoryzacji" nie powinien migac. Niech bedzie na stale tak jak ASU.
_________________
Chevrolet Blazer LT 4.3 V6 1995 4x4 (zagazowany)
Mercury Cougar XR7 4.2 V8 1980 RWD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Gru 21, 2004 22:19    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Mi sie podoba pomysl Miro Very Happy . Tylko zmien tlo bo biale na niektorych bialych stronach sie zgubi. Musi byc ramka i jakies tlo. Qrde ja 3 dni walczylem z tym mrygajacym swiatlem i nie dalem rady Very Happy . Jak mozesz to zrob ten banner ( ja w grafice jestem cienki ). Tylko dodaj tlo i ramke. Wrzuc na forum i zobaczymy. Jak bedzie sie podobal to zostawimy. Mozesz zrobic tez pionowy banner 120x240 bo tamten moj prototyp duzo zajmuje. Widze ze orientujesz sie w grafice Very Happy

Pozdrawiam i odetchnelem z ulga ze sam bede musial sie z tym meczyc Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Wto Gru 21, 2004 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qzwa...nie widze projektu miro:(
a tak na marginesie-zauwazylem,ze wszystkie strony o amerykancach zdobia maski viperow,firebirdow i innych zwijaczy asfaltu.moze tu bedzie inaczej? jakis van z polowy lat 90 tych? jakis popularny taurusek? tak zeby wszycy wiedzieli,ze tu spotykaja sie prawdziwi ludzie ktorzy jezdza,uzywaja i sobie chwala a nie napalency z tico ktorym cos sie sni ale tez nie podwarszawska mafia ktorej nie wypada jezdzic czyms ponizej 300.000 pln. a mesie i beemki juz sie opatrzyly...
darek:)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Gru 21, 2004 23:49    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Ale taki taurusik az tak nie przyciaga wzroku jak czerwony DODGE Very Happy. A jak juz ktos wejdzie nawet z ciekawosci to juz tu zostanie Cool.Moim zdaniemto logo jest OK. Takie logo gdzie jest nasrane tych samochodow jest malo czytelne, a to jest wymowne Very Happy

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sro Gru 22, 2004 0:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no widzisz -co czlowiek to zdanie:) ja jak widze wymuskanego scigacza(a jeszcze bron boze stuningowanego) to spindalam ze strony az okna z windozy trzaskaja:) jakbym jednak zauwazyl cos co jest w kregu moich zainteresowan( i mozliwosci) to bym sie zaglebil:) mozna mnie zbic z tropu ze byl dodge i zostalem a nawet jestem w miare aktywny-fakt ale to bylo kiedy na gwalt szukalem czesci i nie patrzylem na bannery:)
nie upieram sie,nie narzucam zdania-to moja sugestia i twoja strona- napewno zalezy ci na jej wizerunku-mnie tez! ciekawe co inni mysla na ten temat(czysto socjologiczne pytanie-strona z zalozenia ma byc komercyjna a nie klubowa i czest o tym zapominamy)
pozrowka
darek
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Sro Gru 22, 2004 0:17    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Hmmm. Ale jak umiescimy np. Winstara czy cos w tym stylu to ludzie moga pomyslec ze to strona klubowa jednej marki a taki dodge jest uniwersalny. Hheh, pomyslec ze pocztakowo nasza strona miala byc tylko reklama ( pokaze wam kiedys pierwsza nasza strone z przed roku Very Happy ). Cieszy mnie jedno : Po niecalych 4 miesiacach funcjonowania tej strony zaczela zyc juz wlasnym zyciem, w bardzo szybkim tempie sie rozwija a ilosc odwiedzic wzrasta bardzo szybko. Teraz juz mamy ponad 1000 odwiedzin strony glownej dziennie ( a w tak krotkim czasie to jest duzy sukces ) !!!!
Teraz jak beda ladne bannerki to pododaje je wszedzie gdzie sie da i mysle ze za rok trzeba bedzie stac w kolejce zeby wejsc na strone Wink

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mIRO
Moderator
Moderator


Dołączył: Nov 16, 2004
Posty: 40
Skąd: Wrocław, Katowice

PostWysłany: Sro Gru 22, 2004 11:00    Temat postu: Nowy baner Odpowiedz z cytatem

Coś w ten deseń?



Pozdrawiam,

mIRO
_________________
Granatowy Dodge Intrepid 3.5 '97, 215 KM, automat, niezagazowany
Bordowy Scorpio 2.9 '95, 150 KM, automat, odgazowany!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
mIRO
Moderator
Moderator


Dołączył: Nov 16, 2004
Posty: 40
Skąd: Wrocław, Katowice

PostWysłany: Sro Gru 22, 2004 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

esdarek napisał:
qzwa...nie widze projektu miro:(
a tak na marginesie-zauwazylem,ze wszystkie strony o amerykancach zdobia maski viperow,firebirdow i innych zwijaczy asfaltu.moze tu bedzie inaczej? jakis van z polowy lat 90 tych? jakis popularny taurusek?


Esdarek, znajdź jakieś ŁADNE zdjęcie vana, czy jakiegoś klasyka (Mustang, starszy Ford Crown Victoria, etc.) podeślij mi i pomyślimy. Dobrze zrobiony baner ze starszym samochodem może lepiej spełniać swoje zadanie niż ten ze "śmigaczem".

Pozdrawiam,

mIRO
_________________
Granatowy Dodge Intrepid 3.5 '97, 215 KM, automat, niezagazowany
Bordowy Scorpio 2.9 '95, 150 KM, automat, odgazowany!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
tomcio-td
*
*


Dołączył:
Posty: 220
Skąd: Słowackiego 9/40

PostWysłany: Sro Gru 22, 2004 17:24    Temat postu: Re: Re Odpowiedz z cytatem

asu napisał:
Hmmm. Ale jak umiescimy np. Winstara czy cos w tym stylu to ludzie moga pomyslec ze to strona klubowa jednej marki a taki dodge jest uniwersalny. Hheh, pomyslec ze pocztakowo nasza strona miala byc tylko reklama ( pokaze wam kiedys pierwsza nasza strone z przed roku Very Happy ). Cieszy mnie jedno : Po niecalych 4 miesiacach funcjonowania tej strony zaczela zyc juz wlasnym zyciem, w bardzo szybkim tempie sie rozwija a ilosc odwiedzic wzrasta bardzo szybko. Teraz juz mamy ponad 1000 odwiedzin strony glownej dziennie ( a w tak krotkim czasie to jest duzy sukces ) !!!!
Teraz jak beda ladne bannerki to pododaje je wszedzie gdzie sie da i mysle ze za rok trzeba bedzie stac w kolejce zeby wejsc na strone Wink

Pozdrawiam Wink


Ha ja pamiętam tą stronę; była.. biedna. Teraz to co innego
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Gru 23, 2004 21:49    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Biedna Twisted Evil ?? 3 dni ja roilem Very Happy Co do banneru miro to mi sie podoba. Mozna by na probe sprawdzic pomysl esderek i zrobic cos ze zwyklym amerykancem Confused . Moze zeczywiscie lepiej by wygladalo. Miro, jak znajdziesz chwilke po swietach to postaraj sie zrobic cos takiego...

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pią Gru 24, 2004 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

miro-to ,ze nie widze twojego projektu to znaczy ze mi sie nie wyswietla a nie ,ze mi sie nie podoba!!!Smile jak cie urazilem to sorry-ale po prostu mam tam puste pole!!! niemniej jak znajde jakies fajne zdjecie(wlasnie o klasyka mi chodzilo) to podesle. a moze by tak jak sie ktos bawi photoshopie totalnie przerobic jakas fotke tak aby nie bylo poznac marki i modelu ale od razu bylo widac,ze amrykaniec:)
pozdrawiam!
darek
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group