www.asu.pl :: Zobacz temat - Wanted! Stronka klubu Forda Taurusa Wanted!
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wanted! Stronka klubu Forda Taurusa Wanted!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Lesioo
*
*


Dołączył: Sep 11, 2006
Posty: 131
Skąd: Kętrzyn

PostWysłany: Czw Wrz 21, 2006 13:46    Temat postu: Wanted! Stronka klubu Forda Taurusa Wanted! Odpowiedz z cytatem

Witam!
Gdzieś w sieci szukając klikając natrafiłem na stronkę klubu Forda Taurusa:) niestety stronka jest zablokowana tzn. nic się nie da wyczytać chociaż po kopii znalazłem kilka ciekawych informacji:) ale to nie całość która pewnie była o wiele większa... ma może ktoś kontakt do człowieka co tą stronkę prowadził? może ktoś wie gdzie znajdują się pliki z tej stronki z chęcią bym poczytałSmile znalazłem takie cudo jako kopia: http://66.249.93.104/search?q=cache:W7W06FBEBnIJ:83.30.83.104/porady.html+ford+taurus+repair+manual&hl=pl&lr=lang_pl&client=firefox-a&strip=1

może ktoś wie może ktoś pamięta??
byłbym wdzięczny, pozdrawiam Very Happy
_________________
Ford Taurus Wagon '90 3.0 V6

Better Reign in Hell Than to Serve in Heaven!!

http://www.fordtaurus.yoyo.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2006 16:18    Temat postu: stronka Odpowiedz z cytatem

Stronka byla bardzo fajna (sam z niej korzystalem pare razy). Ale nie wiem dlaczego ja zlikwidowano....

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group