www.asu.pl :: Zobacz temat - Biała maż pod korkiem (Voyager 3.0l.-91')
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Biała maż pod korkiem (Voyager 3.0l.-91')
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
toluenik
*
*


Dołączył: Nov 25, 2006
Posty: 80
Skąd: Poniec

PostWysłany: Wto Sty 29, 2008 7:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam;
Sprawa tej "Mazi" pod korkiem oleju została definitywnie rozwiązana i uważam,że ten temat mogę śmiało zakończyc,a zainteresowanych innymi sprawami,zapraszam do korespondencji pod adres: toluenik@wp.pl
Gdy będę mógł-pomogę radą lub wskazówkami innym potrzebującym.Dzięki Wszystkim za porady i pomoc w rozwiązywaniu moich kłopotów.Miłego Dnia dla Wszystkich Forumowiczów,,,Darek N.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agjp
*
*


Dołączył: Feb 16, 2008
Posty: 32

PostWysłany: Sro Mar 12, 2008 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj naprawiałem klime w aucie swieciło się brake i wyskakiwał bład sprżarki na kompie - poza tym klima pracowała OK . okazało się że ktoś sobie wział zasilanie do panela sterowania z kompa i komputer czuł klime ale nie czuł obrotów spręzarki. Fachowcy dojść nie mogli a trzeba było odciąć zasilanie i wziąśc je z drugiego miejsca. teraz OK.

Co do napełniania starym hmmmm odczynnikiem to napełniali przymnie sam się zdziwiłem jak leżała bytla na wadze ,ale klima i tak nie ruszyła komputer się zważył i nie było sterowania z kompa . szkoda pięknie wyswietlał info o klimie. Założyłem mu instalacje poza kompem ale musieli odessac gaz żeby założyć inny czujnik . napełnia się tak jak kolega pisał bezproblemowo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group