www.asu.pl :: Zobacz temat - Numer VIN chevrolet lumina
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Numer VIN chevrolet lumina

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
matrix1410
*
*


Dołączył: Aug 21, 2007
Posty: 1

PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 11:25    Temat postu: Numer VIN chevrolet lumina Odpowiedz z cytatem

Trafiłem wczoraj na upierdliwego diadnoste, szukaliśmy numeru VIN nie znależliśmy, VIN na podszybiu go nie interesuje potrzebny jest VIN z ramy. Kolega S1wy podpowiedział żę jest jeszcze na słupku ale to też tabliczka nie tłoczony. jadę dzisiaj na przegląd możę się uda.
Co ciekawego samochód w kraju od 1996 Very Happy i nie jeden przegląd przeszedł.
Jest jeszcze jakiś numer na nadwoziu?
_________________
CHEVROLET LUMINA 94 3.1+LPG - GRANATOWY -WERSJA CANADA
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
Gobowiec
*
*


Dołączył: May 24, 2005
Posty: 556

PostWysłany: Wto Paź 02, 2007 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Wini numer jest w rynience pod klapą silnika po stronie pasażera. W innych autach mają w progu pod klapka przy fotelu pasażera, na grodzi przeciwogniowej (między kabiną a silnikiem)...
_________________
Gobowiec Smile Windstar 3.0 97r. zagazowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
luky
*
*


Dołączył: Oct 07, 2005
Posty: 885
Skąd: masłońskie/częstochowa

PostWysłany: Sro Paź 03, 2007 7:43    Temat postu: Re: Numer VIN chevrolet lumina Odpowiedz z cytatem

matrix1410 napisał:
Trafiłem wczoraj na upierdliwego diadnoste, szukaliśmy numeru VIN nie znależliśmy, VIN na podszybiu go nie interesuje potrzebny jest VIN z ramy. Kolega S1wy podpowiedział żę jest jeszcze na słupku ale to też tabliczka nie tłoczony. jadę dzisiaj na przegląd możę się uda.
Co ciekawego samochód w kraju od 1996 Very Happy i nie jeden przegląd przeszedł.
Jest jeszcze jakiś numer na nadwoziu?


tak jak powiedzial ci s1wy dwa numery-oba na tabliczkach.

ja akurat tez mam auto od 96 roku i byl nadawany dodatkowy numer razem z tabliczka.
przez te chore przepisy mialem kiedys auto na 2 tyg zatrzymane, do wyjasnienia-czemu na podszybiu jest inny nr niz w dowodzie, dopiero po odnalezniu dokumentu o nadaniu dodatkowych numerow oddali mi auto.


zmien diagnoste:)
_________________
lumina 95 3,8 ,grand prix gxp 5,3 2007, dakota 5,2 1999, luka_f@o2.pl tel. 0691388944 www.luky-garaz.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group