www.asu.pl :: Zobacz temat - schemat podciśnieniowego sterowania w Wini
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

schemat podciśnieniowego sterowania w Wini

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Gobowiec
*
*


Dołączył: May 24, 2005
Posty: 556

PostWysłany: Sro Maj 13, 2009 21:33    Temat postu: schemat podciśnieniowego sterowania w Wini Odpowiedz z cytatem

Potrzebuję schemat układu sterowania podciśnieniowego klimy/ogrzewania w Wini po 96 roku (wtedy zmienili na tzw late version). Kiedyś jak zdejmowałem zielony wężyk ze sterowania to słychać było syczenie i można było wyczuć jak zasysa powietrze. Teraz tego nie ma i ciągle grzeje z tyłu. Wężyk idzie gdzieś przy podłodze, prawdopodobnie do konsoli ze sterowaniem ale nie mogę rozkminić go. Czy ma ktoś schematy albo pomysł jak naprawić? Dzieciaki mi się ugotują latem...
_________________
Gobowiec Smile Windstar 3.0 97r. zagazowany
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
benchi
*
*


Dołączył: Jan 17, 2008
Posty: 575
Skąd: Janików

PostWysłany: Nie Maj 17, 2009 9:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sterowanie kierunkiem nawiewu istotnie jest na podciśnienie.
Najbardziej awaryjny jest przełącznik. Odkręć zestaw pokręteł i sprawdź najpierw tam. Jeżeli nie to przewód idzie w stronę bezpieczników i dalej pod listwą progową kierowcy do tyłu. Jak sciągniesz obudowę uchwytu linki do otwierania maski to pod nią masz blachę na której zwykle kładzie się nogę podczas jazdy. Pod tą blachą są wszystkie łączenia przewodów elektrycznych pomiędzy przodem, a tyłem. Nie wiem czy przewody vacuum również są tam łączone ale z całą pewnością tamtędy przechodzą.
_________________
36 Plaskaczy - Dawno, dawno temu
Ford Windstar - Trochę później
Ford Explorer - Jeszcze później
Chevrolet Blazer - Całkiem niedawno
Ford Explorer - Dopiero co sprzedany
Co następne? Kto wie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group