www.asu.pl :: Zobacz temat - Brak biegów w winim
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Brak biegów w winim

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
dydolpawel
*
*


Dołączył: Apr 15, 2007
Posty: 19

PostWysłany: Nie Sty 18, 2009 18:59    Temat postu: Brak biegów w winim Odpowiedz z cytatem

Czesc. Mam do was pytanie. Wczoraj spotkalo mnie cos nadzwyczajnego. Podczas jazdy moim malenswem w pewnym momencie wylaczyly sie biegi i auto zachowalo sie tak jakby bylo na luzie. Skrzynia jest po kapitalnym remoncie i dotychczas przejechala z 15000 km bez problemow. Stan oleju w normie. Stojac na parkingu na odpalonym silniku i wajchujac drazkiem skrzynia nic nie reaguje. Z zewnatrz jest wszystko oki (przewody, linki). Bardzo mnie zdziwilo ze stalo sie to tak nagle. Ciagniecie auta do was raczej odpada bo to jednak 100 km. jesli faktycznie to skrzynia to moze ja chociaz dostarcze. POMOCY
_________________
Windstar 3,0 V6 96'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lift
*
*


Dołączył: Jul 08, 2007
Posty: 871
Skąd: Żyrardów

PostWysłany: Nie Sty 18, 2009 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej jak byś się zgłosił do warsztatu co tą skrzynię naprawiali.Rachunek,paragon,faktura i niech się główkują.
Napisz co i jak po reklamacji.
_________________
CHRYSLER
TOWN&COUNTRY 3.8 V6 98' PB/LPG ASB
VOYAGER 3.0 V6 89' PB/LPG ASB
http://www.voyagerklub.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dydolpawel
*
*


Dołączył: Apr 15, 2007
Posty: 19

PostWysłany: Pon Sty 19, 2009 17:53    Temat postu: Brak biegów w winim Odpowiedz z cytatem

Z reklamacja to nie tak łatwo bo sie skonczyla. A co do skrzyni to kolejnym objawem jest bardzo duzy stan oleju co wydaje mi sie ze wogole skrzynia nie pracuje. Cos tam delikatnie chrobocze ale nie potrafie powiedziec skad dokladnie. A i jeszcze jedno jak przygazuje to obroty powoli spadaja i zatrzymuja sie tak na 1500 obr/min.
_________________
Windstar 3,0 V6 96'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dydolpawel
*
*


Dołączył: Apr 15, 2007
Posty: 19

PostWysłany: Pon Sty 19, 2009 17:57    Temat postu: laweta Odpowiedz z cytatem

A moze znacie kogos z laweta kto by mi przewiuzl auto z polkowic do wrocka. Bo te moje laweciarze wyliczyli mnie na 600 zl. troche drogo.
_________________
Windstar 3,0 V6 96'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
orzech
*
*


Dołączył: Nov 16, 2007
Posty: 337
Skąd: Chorzów

PostWysłany: Pon Sty 19, 2009 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zadzwoń do Anthraxa to podpowie moze co z tym zrobić i może jaką diagnoze przez telefon"zaordynuje" Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
romekf
*
*


Dołączył: Nov 26, 2006
Posty: 55
Skąd: Warmińsko-mazurskie

PostWysłany: Pon Sty 19, 2009 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko wskazuje na uszkodzenie pompy /A co do skrzyni to kolejnym objawem jest bardzo duzy stan oleju /. Można to sprawdzić bez wyciągania skrzynki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dydolpawel
*
*


Dołączył: Apr 15, 2007
Posty: 19

PostWysłany: Sro Sty 21, 2009 15:41    Temat postu: Brak biegów w winim Odpowiedz z cytatem

Zawiozlem dzisiaj auto do wrocka na ulice rakowa 40. Bardzo dobrzy fachowcy. Koszt transportu na odcinku 200 km - 300 zl. Autolaweta. Facet jest z Rudnej kolo lubina. Jak by ktos potrzebowal to jest jego nr 602781343. Co do diagnozy skrzyni i ceny napisze jak tylko odbiore malenstwo a ma to nastapic w nastepnym tygodniu.
_________________
Windstar 3,0 V6 96'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
benchi
*
*


Dołączył: Jan 17, 2008
Posty: 575
Skąd: Janików

PostWysłany: Czw Sty 22, 2009 8:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam dobrego zdania o rakowej. Nie wiem czy mówimy o tym samym warsztacie ale holowałem tam kiedyś znajomego. Byliśmy tam trzy razy i za każdym razem autem zajmował się inny mechanik. Każdy z nowych mechaników się dopiero uczył na jego aucie. Sporo problemów, spore koszty, a efekt mizerny.
Ale życzę powodzenia.
_________________
36 Plaskaczy - Dawno, dawno temu
Ford Windstar - Trochę później
Ford Explorer - Jeszcze później
Chevrolet Blazer - Całkiem niedawno
Ford Explorer - Dopiero co sprzedany
Co następne? Kto wie...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
dydolpawel
*
*


Dołączył: Apr 15, 2007
Posty: 19

PostWysłany: Sob Sty 24, 2009 9:29    Temat postu: Brak biegów w winim Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy to ten sam warsztat ale w tym jest tylko jeden mechanik, szef i 2 mlodych (przynies, podaj, pozamiataj). za pare dni okaze sie jak dobrzy sa.
_________________
Windstar 3,0 V6 96'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group