www.asu.pl :: Zobacz temat - za chlebem do Ameryki
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

za chlebem do Ameryki

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
silverado
*
*


Dołączył: Nov 25, 2004
Posty: 139
Skąd: wałbrzych

PostWysłany: Nie Sty 23, 2005 16:08    Temat postu: za chlebem do Ameryki Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś wie jak można by załatwić wyjazd do USA albo Kanady ?
Wiadomo że są cyrki z wizą, jeśli ktoś może coś konkretnie załatwić to niech się podzieli wiedzą Very Happy, nie mówię że za darmo, zawsze możemy się dogadać ............ Very Happy

ja już nie mam siły do tego kraju, chcemy z żoną wyjechać, niekoniecznie na stałe, ale przynajmniej żeby trochę zarobić, bo pracując tutaj to się tylko cholery można nabawić.

jakby ktoś miał jakieś wejścia to śmiało można dzwonić
0606-278-555

pozdrawiam Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Nie Sty 23, 2005 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

calkowicie was rozumiem i jesli nic was tu nie trzyma to jedzcie do cywilizacji-tu juz nigdy nie bedzie normalnie(nie bylo i nie bedzie).ja tylko dzieciakom do lba tluke zeby sie uczyly(zwlaszcza jezykow i kilku waznych przedmiotow) i po maturze nie chce ich tu widziec-zestarzeja sie jak moi rodzice i jak ja zapierdzielajac cale zycie na chleb z margaryna a potem dostana 500 emerytury...
darek
p.s.jak moje pokolenie wyjezdzalo w plowie lat 80 tych to sie z nich smialem-teraz siemieje sie z siebie ale to smiech przez lzy...
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
silverado
*
*


Dołączył: Nov 25, 2004
Posty: 139
Skąd: wałbrzych

PostWysłany: Nie Sty 23, 2005 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my jesteśmy już zdecydowani, żona za kilka dni składa wypowiedzenie z tej śmierdzącej pracy ale ma 3 miesięczny okres wypowiedzenia, więc w kwietniu nas tu nie będzie.

Jak się nie uda do USA to pojedziemy do Anglii albo Szkocji - albo zobaczymy, może jeszcze gdzie indziej chociaż na te kilka miesięcy trochę zarobić godziwego grosza .....

w każdym razie nie zostaniemy tutaj
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Pon Sty 24, 2005 12:12    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Lepiej gdzies do Szwecji, Irlandii ( dobre piwo Very Happy ) itp. Do USA, Anglii itp. nie wiem czy warto. Tam juz jest za duzo ludzi chetnych zeby pracowac za grosze Confused

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Wto Sty 25, 2005 13:26    Temat postu: Re Odpowiedz z cytatem

Silverado jest problem z glowica. Jednak jest peknieta i mozna ja wyrzucic. Trzeba szukac drugiej lub wykorzystac z twojego silnika. Napisz co dalej robimy Confused .

Pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group