www.asu.pl :: Zobacz temat - termostat wini 3,0 95r
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

termostat wini 3,0 95r

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sam naprawiam
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
krzycho1978
*
*


Dołączył: Jun 06, 2007
Posty: 875
Skąd: DODGE Durango 2006.CHEVROLET Celebrity

PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 11:52    Temat postu: termostat wini 3,0 95r Odpowiedz z cytatem

robota łatwa prosta i przyjemna
narzedzia:
-klucz oczkowy plaski lub odgiety lub nasadowy
-nozyk
-papier scierny 120

potrzbne elementy:
-termostat (ja go nie mam wiec narazie tylko wyciagniecie)
-silikon wysokotemperaturowy

praca
dla ulatwienia warto zdjac filtr powietrza z wezem od kolektora ssacego oraz obudowe filtra -ROBI SIE WTEDY DUZO WYGODNIEJ I LUZNIEJ
odkrecamy trzy sruby na termostacie (oczywiscie gdy auto zimne),wyciagamy temostat,oczyszcamy powierzchnie najpierw nozykiem pozniej mozna papierkiem, smaryjemy cieniutko silikonu na bloku silnika i obudowie temostatu,wkladamy temostat,skrecamy,czekamy z 30 minut dla silikonu (montujemy filtr,myjemy narzedzia,sprawdzamy wtyczki przewody-tak z nudów,moze fajeczka,piweczko)pozniej dolewamy plynu przez wlew chlodnicy,odpalamy autko delikatnie na wzniesienie przodem troche gazu, troche pracy na wolnych obrotach jak trzeba to dolewamy i zakrecamy
i po robocie max 1 godzina

ja musze jeszzce raz tro robic bo czekam na termostat od asu Laughing

dobrze stanac przodem na jakims wzniesieniu by latwiej odpowietzryc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Sam naprawiam Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group