www.asu.pl :: Zobacz temat - szyba voyek96
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

szyba voyek96

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
Hetmann
*
*


Dołączył: Feb 18, 2007
Posty: 77

PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 14:17    Temat postu: szyba voyek96 Odpowiedz z cytatem

Pytanie : gdzie i za ile mozna kupić - nówke i używke - chodzi oszybe przednią -czołową
Dzieki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tomek
*
*


Dołączył: Nov 27, 2004
Posty: 201
Skąd: Darlowo

PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nową napewno dostaniesz w Jaan-ie, maja przedstawicielstwa w całej Polsce. Ja u nich kupiłem i jestem zadowolony, mimo że auto nagrzewa się latem trochę mocniej Wink
_________________
pozdrawiam
Tomasz

Pontiac Trans Sport 3.1 - '94
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu MSN Messenger
toldi
*
*


Dołączył: Aug 20, 2006
Posty: 82
Skąd: Koszalin

PostWysłany: Pią Mar 09, 2007 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w GalssJaan, szyba z ogrzewaniem 750 + 200zl montaz, razem jakos nie caly 1000zl, wiem bo ostatio bylem, i bede musila do wojego kupic.
_________________
Chrysler Voyager 2,5 TD, 99r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
skbart
*
*


Dołączył: Aug 14, 2006
Posty: 167
Skąd: Grodzisk Mazowiecki

PostWysłany: Sob Mar 10, 2007 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale w Jaan-ie nie ma chyba wersji z podgrzewaniem, w każdym razie, tak było z pół roku temu jak się dowiadywałem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
falkon
*
*


Dołączył: Aug 12, 2006
Posty: 1344

PostWysłany: Sob Mar 10, 2007 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaan nie ma oryginalnych szyb wiec bedzie to zwyklasna, wentualnie lekko zazieleniona - oryginaly raczej tylko w srewisie chryslera - ale az boje sie pomyslec ile bedzie kosztowac Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Hetmann
*
*


Dołączył: Feb 18, 2007
Posty: 77

PostWysłany: Sob Mar 10, 2007 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

WIDZąC JAKIE TO KOSZTY - RYSA OD WYCIERACZKI ZACZYNA MI MNIEJ PRZESZKADZAć - PRZECIEż DA SIę Z NIA JEźDZIć:-(
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Sob Mar 10, 2007 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ryse da sei spolerowac w serwisie specjalistycznym. co powiecie na taka akcje-moja kobieta w zeszla zime usunela sobie pare z przedniej szyby wierzchem dloni...szkoda tylko,ze tam miala pierscionek z czyms tardszym niz szklo.teraz mam super szlaczek na wysokosci oczu:| kazcie kobietom zejmowac to cale badziewie z rak bo w niwecz ida skory na kierownicach, lakierowane klamki drzwi,klapy bagaznika i slupki drzwi(kto by tam zamykal bez ostentacyjnego "przejazdu" po ramie okna...)
drugie rozwiazanie=nie kupowac swiecidelek:)
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
toldi
*
*


Dołączył: Aug 20, 2006
Posty: 82
Skąd: Koszalin

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2007 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby kogoś jeszcze to interesowało to w piatek wymieniałem przednia szybę u siebie w wojku z 99r. Całkowity koszt to 650 zł w
TOSPOL'u w Grudziądzu.
_________________
Chrysler Voyager 2,5 TD, 99r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
ciech
*
*


Dołączył: Apr 17, 2005
Posty: 331
Skąd: Ciechocinek

PostWysłany: Pon Lip 20, 2009 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj zalozylem nowa szybe. Pekla z dolnych naroznikow .Jak sie okazalo wina lezala na zardzewialych na szybie przylutowanych przewodow do ogrzewania. Balem sie ze to korozja blachy ale wyszlo ze nie.
szybka wymieniona w http://www.miglasst.pl/kontakt/

szyba z http://www.variant.pl/

chyba produkcji

http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&tl=pl&u=http%3A%2F%2Fwww.xinyiglass.com%2Fen%2Fproducts_show.asp%3FID%3D5[/img]

mam zdjecie zdemontowanej szybki dokladnie miejsc gdzie sie zaczelo, ale niestety niemoge wstawic bo pojawia sie : Katalog docelowy modules/coppermine/albums/userpics/10437/ nie może być zapisany przez skrypt!
_________________
Chrysler Grand Voyager 3.3 01r lpg , wersja europejska , startech
Chrysler Grand Voyager 3.3 LE 96r lpg , wersja eu , webasto - sprzedany 7.07.11r
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Elementy i akcesoria Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group