www.asu.pl :: Zobacz temat - stratus-ale nie chrysler
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

stratus-ale nie chrysler

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
krymekx
*
*


Dołączył: May 09, 2007
Posty: 39

PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 0:27    Temat postu: stratus-ale nie chrysler Odpowiedz z cytatem

mam dodge stratusa-silniczek nie duzy bo 2.0l.poczytalem troche w tym smietniku niepochlebnych opini na temet dwulitruwek-i nie zgadzam sie z opiniami co niektorych.moj chodzi rewelacja,malo pali i nie mam z nim problemow.a jesli chodzi o skrzynie to ma takie zestopniowanie i piekny nadbieg (5)ze pozazdroscic.nie jest to auto sportowe ale za to ekonomiczne-no i chyba o to chodzi przy dzisiejszej cenie paliwa.tak czy siak pozdrawiam wszystkich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rico_wr
*
*


Dołączył: Jul 02, 2005
Posty: 204
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też Cię pozdrawiam.
Pisałem tam też coś o silniku 2,0. Cool Generalnie nie wymagamy raczej oszczędności od aut z Hameryki. Wink Dobrzy jednak że jest wogóle amerykańskim autem i na jakimś spotkaniu będzie dobrze wyglądał w szeregu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 10:07    Temat postu: Re: stratus-ale nie chrysler Odpowiedz z cytatem

krymekx napisał:
mam dodge stratusa-silniczek nie duzy bo 2.0l.poczytalem troche w tym smietniku niepochlebnych opini na temet dwulitruwek-i nie zgadzam sie z opiniami co niektorych.moj chodzi rewelacja,malo pali i nie mam z nim problemow.a jesli chodzi o skrzynie to ma takie zestopniowanie i piekny nadbieg (5)ze pozazdroscic.nie jest to auto sportowe ale za to ekonomiczne-no i chyba o to chodzi przy dzisiejszej cenie paliwa.tak czy siak pozdrawiam wszystkich


Dlaczego niepochlebnych opini ?? W startusach/cirrusach/neonach spisuja sie dobrze. Jedynie w Voyagerach sa za slabe i szybciej padaja. Ogolnie silniczki sa dosc malo awaryjne i oszczedne.

Pozdrawiam
ASU
Rafał Pater
kom. 698-741-741
www.asu.pl
www.sklep.asu.pl
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
krymekx
*
*


Dołączył: May 09, 2007
Posty: 39

PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dzieki za podjecie tematu.Rzeczywiscie w szeregu amerykancow bedzie wygladal dobrze-moim zdaniem jest piekny-styl w jakim robia samochody ci z za oceanu jest wyjatkowy.mysle ze z czasem kupie cos wiekrzego(mam na oku dwa modele chryslera)a narazie ten mi wystarcza.pozdrawiam wszystkich i ciesze sie ze jest nas tylu
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 11:21    Temat postu: amerykany Odpowiedz z cytatem

Z roku na rok przybywa zwolennikow amerykanskiej motoryzacji Very Happy W latach 90 amerykaniec na polskich drogach to byl zadkosc...

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
krymekx
*
*


Dołączył: May 09, 2007
Posty: 39

PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadza sie ze dzis jest ich wiecej niz w latach 90-ale zauwazylem ze i tak utrzymuje sie niezdrowa tendencja do krytykowania i odradzania tych aut.ja mam opinie ze "eksperymetuje z wynalazkami"(bo stratus to moje drugie auto w klimatach USA)I NIE zaluje wyboru.pozdrawiam ekipe ASU
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 12:34    Temat postu: dzieki Odpowiedz z cytatem

Wink

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
almado
*
*


Dołączył: Jul 14, 2005
Posty: 597
Skąd: Oława

PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 18:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam się cieszę że ludzie podchodą do amerykańców jak pies do jeża... przynajmniej są tenie Smile
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8, 1993
- sprzedam, 602436559
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Tobiasz
*
*


Dołączył: Jul 13, 2006
Posty: 252
Skąd: Lodz

PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

almado napisał:
Ja tam się cieszę że ludzie podchodą do amerykańców jak pies do jeża... przynajmniej są tenie Smile


Very Happy Very Happy I dotego jeszcze wszyscy sie patrza z zazdroscia Very Happy Very Happy
_________________
sklep spoĹźywczy online
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
krymekx
*
*


Dołączył: May 09, 2007
Posty: 39

PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to rzeczywiscie plus-cena nie za wysoka za wysoki komfort i wyposazenie.ostatnio zarazilem znajomego pokazujac mu na allegro strone z amerykanami-teraz buja w chmurach i zamiast hondy mazy o chrysleze 300m.co jakis czas meczy mnie pytaniami typu:ktory silnik bym wybral 2.7 czy 3.5,jakimi parametrami sie roznia,czy gaz jest dobrze do nich zalozyc itp(jak widzi 300m na ulicy to sie oglada jak za zgrabna laska)prawdziwy maniak jak my....
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
almado
*
*


Dołączył: Jul 14, 2005
Posty: 597
Skąd: Oława

PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja żona wozi od czasu do czasu koleżanki "autobusem" ja to one nazywaja TeeSa, zachwycają się przyspieszeniem, widocznością, komfortem czy szybkością osuszania szyby... ale same wolałyby golfa Laughing Jedna nawet ma coś takiego, tyle że jakby bardziej awaryjne bo TeeS odpukać jeżdzi nonstop a w golfie raz pada to, raz pada tamto... no ale golf to golf, nie to co jakiś wiecznie psujący się pontiac z wielkim żarłocznym silnikiem palącym 25l/100km Laughing

Reasumując: zawsze dobrze jest jeździć autem niedoszacowanym przez lokalny rynek - amerykany do takich należą Cool, tak jest po prostu taniej i lepiej. A że zachowania stadne są mi z natury obce to pod moim domem kłują w oczy sąsiadów dwa kamienie milowe motoryzacji Smile
_________________
Pontiac Trans Sport 3.8, 1993
- sprzedam, 602436559
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
krymekx
*
*


Dołączył: May 09, 2007
Posty: 39

PostWysłany: Czw Maj 10, 2007 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mialem okazje kupic concorde z 95r-identyko jak vision(no prawie)byl piekny:wisnia metalik,szare plastiki wykanczajace dol auta i ciemne szyby-na dodatek od goscia ktory mieszkal 2 bloki obok-3.5 v6.Mowie ci normalnie torpeda-no i ubiegl mnie jakis facet ze slaska.Na pocieszenie kupilem sobie stratusa...zawsze to amerykaniec nie....?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
esdarek
Moderator
Moderator


Dołączył:
Posty: 7980
Skąd: Piekary Śląskie

PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 7:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

almado mam to samo-podpisuje sie pod twoim postem dwoma rekami!!! Very Happy
_________________
flota:
PONTIAC TRANS SPORT 3.8 LPG by Luky
PONTIAC GRAND AM 3.1 LPG by Luky
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer Gadu-Gadu
datatomek
*
*


Dołączył: Apr 17, 2007
Posty: 259
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Pią Maj 11, 2007 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do sprzecznych emocji dotyczących aut amerykańskich, myślę że nie tylko jest to sprawa ilości tych aut, ale przede wszystkim często żenującym poziomem jakości usług w warsztatach nazywających siebie "serwisem usa". Co za tym idzie, patrząc na to z boku, potencjalny ochotnik na takie auto nabiera przeświadczenia że z tymi autami jest coś nie tak. I fama idzie dalej. A że ostatnimi laty zrobił się dojczland na drogach, i byle serwis zrobi każde takie auto, jest to dobry temat dla przeciwników.Ale na szczęście się to zmienia. Jest już coraz więcej "społeczności", taka jak ta, tutaj, oraz serwisów z coraz większym zasobem, wiedzy. I wypadało by tylko sobie życzyć by ten proces szedł jak najszybciej... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer Gadu-Gadu
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Off-topic Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group