www.asu.pl :: Zobacz temat - pada mi PCM już drugi raz niema iskry?
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

pada mi PCM już drugi raz niema iskry?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
piotrfarmerek
*
*


Dołączył: Jun 25, 2012
Posty: 5
Skąd: Branice

PostWysłany: Wto Cze 26, 2012 18:24    Temat postu: pada mi PCM już drugi raz niema iskry? Odpowiedz z cytatem

Witam
kupiłem pięknego dodge 3,3 l 1996 r z uszkodzonym PCM silnika (brak iskry ) po ciężkim boju z znalezieniem usterki doszłem że to PCM kupiłem drugi silnik zagadał ale tylko 3 sekundy a gasnoł tak studiowałem foru o tam problemie i zprubowałem rady jednego pana aby przelutować pamięć immo do nowego komputra , silniczek chodził jak lala ale jak wyłonczyłem zapłon a dokręciłem kompa a bezpieczniki tak komp padł ( nie ma iskry) już drugi raz . MA KTOŚ JAKIŚ POMYSŁ CO DALEJ SZUKAĆ ??????????
Bardzo proszę o mondre rady.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marcys
*
*


Dołączył: May 15, 2007
Posty: 2624
Skąd: jaworzno / mysłowice

PostWysłany: Wto Cze 26, 2012 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

napisales tak tego maila ze zbytnio nie wiem o co chodzi - ale domyslam sie ze po przelutowaniu immo wszystko bylo OK do czasu przykrecenia kompa? jelsitak to postudiuj jeszcze kabelkologie bo byc moze masz uszkodzona izolacje gdzies na przewodach i przy probie montazu poprostu robi sie zwarcie...pozatym zawsze przy montazu/demontazu jakiegokolwiek osprzetu elektrycznego warto odlaczyc aku bo czasem przez nieuwage mozna cos popsuc, lub nawet podczas montazu moze wystapic jakies przepiecie(elektrostatyka) lub chwilowe zawirowania z niepewna masa i juz mamy klopot
_________________
T&C 3.3 2001`
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer Gadu-Gadu
sato
*
*


Dołączył: Sep 13, 2007
Posty: 1350
Skąd: Wodzisław Śląski

PostWysłany: Sro Cze 27, 2012 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zimne luty na płycie licznika?
_________________


Chrysler Grand Voyager 3,3 2000r. LPG Stag 300
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
piotrfarmerek
*
*


Dołączył: Jun 25, 2012
Posty: 5
Skąd: Branice

PostWysłany: Sro Cze 27, 2012 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
pan ma rację sprawdziłem kable i złonczki autko pali co było? Jak przykręcałem komputer tak wysuneła się wtyczka tak nie było iskry po prostu była za mało wetknięta , dobra rzecz jest że kupiłem mu nowe świece i przewody zapłonowe.
Jeśli ktoś będzie miał problemy z komputerem tak służę radom zdjęcia i numery kosti co się ma wymienić a tak dlej napewno pomogę w miarę możliwości.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Silnik Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group