www.asu.pl :: Zobacz temat - Komputer od skrzyni biegow voyager
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   GrupyGrupy   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Komputer od skrzyni biegow voyager

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia
Poprzedni temat :: Następny temat  
Autor Wiadomość
szachy1000
*
*


Dołączył: Feb 20, 2007
Posty: 216
Skąd: ĹťyrardĂłw

PostWysłany: Sob Kwi 28, 2007 15:40    Temat postu: Komputer od skrzyni biegow voyager Odpowiedz z cytatem

voyager w starej budzie 3.3 (95)

mam pytanie gdzie jest zlacze diagnostyczne do podpiecia sie pod komputer skrzyni biegow?
mam jedno zlacze w skrzynce bezpiecznikow pod kierownica - tam sie mechanik podpinal zeby sprawdzic komp. glowny i abs, czy to zlacze tez sluzy dop diagnozy skrzyni czy jest jakies drugie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
romekf
*
*


Dołączył: Nov 26, 2006
Posty: 55
Skąd: Warmińsko-mazurskie

PostWysłany: Sob Kwi 28, 2007 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powinno znajdować się w komorze silnika, z lewej strony przy błotniku. Jest kwadratowe /OBD I/ zabezpieczone zaślepką.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
szachy1000
*
*


Dołączył: Feb 20, 2007
Posty: 216
Skąd: ĹťyrardĂłw

PostWysłany: Sob Kwi 28, 2007 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dlaczego pytam?

podkrecony mozliwoscia adaptacji skrzyni udalem sie do kilku warsztatow zajmujacych sie amerykanskimi autami w celu j.w. plus wpisanie opon, wszyscy mechanicy zgodnie mowia ze jest taka mozliwosc, ida po urzadzenie i wszyscy podpinaja sie pod gniazdo pod kierownica i wszyscy zgodnie po kilkunastu minutach stwierdzaja ze ich urzadzenia lacza sie z silnikiem i abs a ze skrzynia nie moga, kieruja mnie do elektryka zeby sprawdzil polaczenia

jako ze juz kilka razy mechaniory probowaly mnie orypac na kaske dlatego sie szanownych kolegow zapytuje gdzie jest owe gniazdo do skrzyni biegow bo jakos nie chce mi sie wierzyc zeby sie z nia nie mogli polaczyc
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
asu
Admin
Admin


Dołączył: Apr 10, 2004
Posty: 6474
Skąd: ....Wrocław.... kom. 698-741-741 gg.874104

PostWysłany: Nie Kwi 29, 2007 9:19    Temat postu: Chrysler Odpowiedz z cytatem

W Chryslerach do 95 roku sa 2 kosci. Czarna w komorze silnika (podpinasz sie jak chcesz sprawdzic silnik) i niebieska nad nogami kierowcy do sprawdzania ABS,SKRZYNIA,BODY. Jesli nie laczy ci sie ze skrzynia to moze byc problem elektryki lub nawet komputera od skrzyni nie chce sie komunikowac. Nie chce mi sie wierzyc aby nie wiedzieli gdzie jest kosc. Trzeba wziasc schemat i wszystko posprawdzac.

Pozdrawiam Wink
_________________
ASU - Serwis samochodów amerykańskich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    www.asu.pl Strona Główna -> Skrzynia Wszystkie czasy w strefie
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group